+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові бездротові телефони DECT від Panasonic

Нові бездротові телефони DECT від Panasonic

На початку 2016 року компанія Panasonic представила серію нових бездротових DECT телефонів KX-TGJ3XX які відрізняються великими функціональними можливостями, сучасним дизайном і компактністю. У нову лінійку увійшли моделі KX-TGJ310, KX-TGJ312 (з двома трубками), KX-TGJ320 (з автовідповідачем) і KX-TGJ322. Всі вироби виконані в чорному кольорі, мають сріблясту окантовку і забезпечені 1,8-дюймовим РК-дисплеєм.

У числі основних функцій DECT телефонів визначник номера, причому при наявності даних про абонента в телефонній книзі, пристрій вимовить його ім'я. Ємність книги розрахована на 300 записів, з прив'язкою до кожної з них до трьох номерів.

Повнодуплексний спікерфон дозволяє скористатися якісної гучним зв'язком. Чутливості мікрофона достатньо, для того, щоб у бесіді взяли участь кілька чоловік, які розташовані в безпосередній близькості від апарату. DECT трубки нової серії сумісні з усіма моделями телефонних станцій.

Модель з двома трубками підтримує функцію Intercom. Всі телефони дозволяють зареєструвати на базовій станції до шести трубок. Серед інших корисних функцій варто відзначити нічний режим, радіо-няню, наявність чорного списку. Активувавши еко-режим можна знизити потужність вихідного сигналу на 90%, а споживання електроенергії на 3,5%.

Серія бездротових DECT телефонів Panasonic KX-TGJ3XX

Бездротові телефони DECT KX-TGJ320 і KX-TGJ322 забезпечені цифровим автовідповідачем, розрахованим на 40 хвилин запису. Кількість надісланих повідомлень відображається на дисплеї базової станції.

У разі відсутності енергопостачання, користувач може користуватися апаратом, що можливо завдяки функції резервного живлення. Ємності акумулятора вистачає на 15 годин роботи трубки в режимі розмови, а в режимі очікування – 10 днів.

Назад в: Телефонія, В світі 30-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія. Цей...

Нова багатофункціональна IP-АТС Panasonic KX-NS1000
Нова багатофункціональна IP-АТС Panasonic KX-NS1000

Компанія Panasonic почала випуск нової IP-АТС, яка може стати надійною основою для комунікацій у середніх і великих корпораціях. IP-платформа...

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону , сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch....

Всі новини