+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система відеофіксації i-PRO Extreme від Panasonic

Система відеофіксації i-PRO Extreme від Panasonic

В рамках виставки Intersec 2017 в Дубаї компанія Panasonic представила нове покоління своєї платформи і системи відеофіксації i-PRO Extreme technology. Дана платформа реалізована в новому сімействі камер, записуючих пристроїв і програмного забезпечення для VMS.

Дана технологія дозволяє організувати наскрізне кодування відео у форматі H.265 з можливістю поліпшення наступних параметрів: якості відеозображення, надійності, безпеки. Крім цього, платформа надає користувачам цілий набір вбудованих інтелектуальних функцій.

Нова технологія дозволяє добитися ідеального зображення за рахунок інноваційної системи стабілізації, а також автоматичного управління світлочутливістю, яке дозволяє змінювати коефіцієнт підсилення і швидкість затвора.

Технологія стиснення H.265 зі смарт-кодуванням дозволяє збільшити компресію на 80 відсотків. Це дає можливість забезпечити високу якість зображення при зниженні навантаження на мережі. Крім цього вбудований алгоритм дозволяє поліпшити якість зображення в зонах інтересу (ROI – Region of Interest), що використовуються для виявлення осіб.

Відеокамери Panasonic з технологією i-PRO Extreme

Також система надає нові можливості по управлінню харчуванням накопичувачів, що дозволяє продовжити термін служби HDD до 7 років. Нова платформа забезпечує високий рівень безпеки і надійний захист власних засобів відеоспостереження завдяки використанню в її рамках технології Secure Communications Protection Suite, розробленої Panasonic спільно з Symantec.

Вона являє собою поєднання масштабованої і надійної технології Device Certificate від компанії Symantec, призначеної для виконання аутентифікації довірених пристроїв, і власної технології вбудованої криптографії від Panasonic.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 07-03-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Домашня камера спостереження Logi Circle
Домашня камера спостереження Logi Circle

Компанія Logitech почала випуск компактної камери Logi Circle – прямого конкурента таких відомих рішень як Nest Dropcam. Основним завданням...

Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!
Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!

Представляємо Вам новинку IP міні-камера Hikvision DS-2CD8133F-E. Новинка має цілий перелік цікавих опцій: висока роздільна здатність матриці 2MP...

Всі новини