+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

SolarCity створює нові сонячні батареї!

SolarCity створює нові сонячні батареї!

Компанія SolarCity була заснована в 2006 році двоюрідними братами відомого у світі бізнесу В. Маска, творця Tesla Motors і SpaceX. Високо цінуючи його ділові якості, управління новою компанією було також доручено йому. Після 11 років SolarCity стала одним з найбільших виробників сонячних батарей у Сполучених Штатах. Серед клієнтів є приватні особи, освітні установи і державні організації.

І от тепер таке досягнення – SolarCity створює нові сонячні батареї, масовий випуск яких повинен початися з дня на день. Як заявляють представники компанії, сонячні панелі з новим дизайном мають найвищий ККД у світі. Вони здатні збирати до 22,5% сонячної енергії, тоді як їхні конкуренти мають продуктивність близько 15-17%. Користуючись нескладними розрахунками, можна з'ясувати, що сонячні елементи SolarCity при однакових розмірах панелей здатні виробляти на 30-40% більше енергії, ніж існуючі аналоги.

Досягти таких результатів вдалося після того як SolarCity придбала у відомої компанії Sivelo інноваційну технологію виробництва сонячних елементів. Нова конструкція дозволяє зменшити втрати до 0,5%, у той час як конкуренти можуть похвалитися лише 1,5-2,5%. Технічні подробиці поки не наводяться.

Монтаж сонячних панелей

Збиратися нові модулі будуть в Буффало в кількості 9-10 тис. в день. Нові технології дадуть можливість знизити вартість кіловата енергії до 55 центів. У планах компанії досягти генерації потужності в 1 ГВт, а неподалік від Буффало брати збираються розбити сонячну ферму, яка забезпечуватиме жителів екологічно чистою енергією.

До речі, щоб стати клієнтом компанії достатньо звернутися в представництво SolarCity – всі необхідні розрахунки, дизайн, монтаж обладнання проводяться за її рахунок. Платити новий клієнт буде тільки за спожиту електроенергію.

Назад в: Електроживлення, В світі 18-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії
Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії

Вченими був розроблений новий вид сонячних батарей – гібридних елементів, які використовують УФ-випромінювання і тепло, що дозволяють...

Самозарядний сонячний акумулятор став реальністю
Самозарядний сонячний акумулятор став реальністю

Регенеративна енергія, якою зокрема є сонячна, потребує надійних батарей для її акумулювання. Це дозволяє використовувати її навіть в той момент,...

Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»
Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»

У Києві на Броварському проспекті з 22 по 24 вересня 2015 року буде проведена виставка «Енергетика у промисловості 2015». Організаторами даної...

Всі новини