+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка

Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка

Корпорація Sony вирішила внести зміни до концепції розумного будинку та анонсувала під час виставки CES 2015 пристрій на основі нової технології Sony. Це розумний світильник, в основу якого вбудований бездротової аудіодінамік.

Дизайн пристрою виглядає досить привабливо та елегантно або, навпаки, суперечливо – залежно від естетичних уподобань кінцевого користувача.

В Smart світильнику Sony застосована власна розробка – технологія Sony Vertical Drive, яка дозволяє створити звук використовуючи матеріал лампи.

Сама лампа виступає твитером, тому зовнішній дизайн не дозволяє запідозрити, що мова йде про гучномовець.

Світильники Symphonic Light

Як не дивно, дана аудиоколонка звучить досить добре: зі слів очевидців, звичайна музика з вокалом звучала чітко, ясно та досить голосно.

Світильники Symphonic Light

Світильники Symphonic Light випущені у рамках програми Life Space UX, у якій Sony планує створювати пристрої та всілякі речі підключеними та керованими зі смартфона.

Про дату виходу на ринок та вартість світильника Symphonic Light поки нічого не повідомляється, хоча продукт виглядає цілком готовим до комерційного втілення.

Настільна лампа

Крім пристрою Symphony Light компанія також продемонструвала LED-лампочку з інтегрованими динаміками та аналогічну настільну лампу.

Назад в: Освітлення, В світі 14-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Всі новини