+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Сучасні дисплеї та технологія квантових точок

Сучасні дисплеї та технологія квантових точок

Великі ІТ виробники у 2015 році планують випустити моделі телевізорів на квантових точках. Про це було поінформовано на тайванському інформаційному порталі DigiTimes.

Телевізори нового покоління готові будуть поставляти китайські виробники Hisense та TCL, південнокорейські LG Electronics та Samsung Electronics, а також японський Sony.

Виробник Sony вже випустив перші LCD-телевізори, які виготовлені за технологією квантових точок, у другій половині 2013 року. Вони створені за допомогою американської компанії QD Vision, яка була партнером по розробці на основі даної технології.

LCD-телевізор на квантових точках

Технологія квантових точок ґрунтується на додаванні у РК-панель додаткової плівки зі светоизлучающими елементами. Це дозволить поліпшити такі характеристики моніторів, як передачу кольору (охоплення колірного простору NTSC може перевищити 100%), енергоспоживання та контрастність. Відмінність у сумі витрат на виробництво нових моделей ТВ-пристроїв у порівнянні зі звичайними апаратами становить порядку $100-150.

Моделі телевізорів на квантових точках

Згідно з попередньою інформацією дослідницької компанії DisplaySearch, наступного року буде випущено близько 2 млн телевізорів на квантових точках, а у 2020 році загальний обсяг поставок ТВ-пристроїв збільшиться до 26 млн штук.

Експерти HIS прогнозують, що через 6 років 6% нових моделей телевізорів будуть оснащуватися моніторами, виконаними за технологією квантових точок. Ступінь проникнення таких панелей в сфері ноутбуків, комп'ютерних моніторів та смартфонів складе 4, 3 та 2% відповідно, інформують фахівці.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 24-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft
100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft

Всесвітньо відома Microsoft Corporation – лідер з виробництва програмного забезпечення, флагман інновацій, представляє користувачам чергове...

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі
Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі

Тридцять років тому інтеграція системного блоку та клавіатури в один корпус була звичною справою, але це було в минулому. Тепер польські...

Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U
Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Першими 14-нанометровими процесорами корпорації Intel , які раніше з'явилися на ІТ-ринку, були продукти серії Core M (покоління Broadwell)....

Всі новини