+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сучасні кабельні системи від IEK і ДКС Україна

Сучасні кабельні системи від IEK і ДКС Україна

У цьому році виробники IEK і ДКС Україна представили нові, сучасні кабельні системи відновивши при цьому більшу частину асортименту продукції. Особливу увагу заслуговують нові лотки і аксесуари для монтажу системи F5 Combitech.

Таким чином, IEK почала випуск лотків з оцинкованої сталі з перфорацією і без такої для прокладки кабелю. Товщина листового металу становить 0,55 мм, габарити 50х50 і 50х100 мм.

Лотки з тонкого металу будуть затребувані для проектування кабельних трас, які не піддаються великому навантаженні. При цьому їх вартість буде прийнятною для всіх споживачів. Максимальна допустима навантаження лотків з габаритами 50х50 мм на відрізку один метр становить 60 кг, а на відрізку 50х100 мм становить 66 кг.

Відмітними особливостями нових лотків є: роз'єм «тато-мама», перфорація для захисту кабелю, безпечний замок на кришці.

У свою чергу ДКС Україна приступає до випуску нових аксесуарів для своїх систем дротяних лотків «F5 Combitech»: перфорованої/неперфоровані монтажної плати і обмежувача радіуса вигину кабелю.

Кабельні лотки системи F5 Combitech

Неперфоровані плати використовуються при монтажі нестандартного обладнання: камер відеоспостереження, технологічного устаткування і далі, настановні отвори яких не збігаються з отворами перфорованих плат. Новинка повністю сумісна з лотками ДКС всіх типових розмірів.

Перфоровані монтажні плати можуть бути застосовані при установці відгалужувальних коробок, промислових роз'ємів та іншого обладнання, з монтажними отворами, що збігаються з перфорацією монтажних плат.

Обмежувачі радіуса вигину застосовуються для спусків кабелю до різного обладнання, прокладання груп кабелю на різній висоті. Використання радіуса R=40 запобігає перегини, тим самим, виключаючи пошкодження ізоляції кабелю. Фіксація виробів до лотка проводиться за допомогою аксесуарів для швидкого монтажу, без використання метізних виробів.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 01-04-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!
Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Компанія OBO Bettermann випустила відео-інструкцію, в якій розповідає про те, як правильно встановити систему закладних труб серії...

Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Компанія Lapp представила перший водонепроникний кабель, повністю захищений від проникнення води і раніше не застосовувався в системах...

Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC
Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC

Німецька кабельна компанія Lapp Group представила новий ізольований провід з високими показниками термо - і вогнестійкості. Конструктивно,...

Всі новини