Каталог
+380Показати номер
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC

Згідно зі статистикою Національного центру кібербезпеки (NCSC) і дослідженням аналітиків в області відеоспостереження, сучасні інтелектуальні...

Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження
Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження

Інновації бренду Axis поповнилися лінійкою  IP-камер з новітнім процесором ARTPEC-7, який покращує візуалізацію, забезпечує сильне...

SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків
SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків

Компанія Genetec запропонувала інноваційне рішення для розслідування крадіжок в роздрібних магазинах. Розробка отримала назву Security Center...

Всі новини

Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц

Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц

Голландські вчені з University of Twente розробили новий оптичний чіп з смугою пропускання до 495 ТГц. Це найбільш широка смуга пропускання сигналу на сьогоднішній день. Попередній рекордсмен у цій галузі має смугу пропускання на 50 відсотків меншу досягнутої.

Новий чіп володіє всіма необхідними функціями у сфері оптичних телекомунікацій – генерація випромінювання, посилення і модуляція світла. Матеріалом для виготовлення стало скло, виготовлене за особливою технологією й пройшло подальшу обробку. Чіп працює з довжинами хвиль від 470 до 2130 нм.

За словами професора К. Боллера, їх головним досягненням є застосування для виготовлення матеріалів, які широко поширені і не перший рік використовуються в оптиці. Їх друге народження дало можливість знизити до мінімуму втрати оптичних сигналів.

Основою є скляне тіло – світловід, який вводиться лазерний промінь. Скло світловіда збагачене кремнієм і азотом, що зумовлює досить широкий діапазон, в якому працює чіп. Існує можливість управління рівнем модуляції вихідного променя при подачі на вхід двох променів з різними довжинами хвиль.

При тестуванні роботи чіпа вченим довелося зіткнутися із завданням запобігання нітриду кремнію від розпаду через високотемпературних впливів. Рішення цієї проблеми було знайдено за допомогою розробленої низькотемпературної технології виготовлення скла, яка дозволила виробляти якісні пластини матеріалу з товщиною 800 нм.

Оптичний чіп

Спектр світла на виході являє собою «частотну гребінку» – близько двадцяти мільйонів піків, віддалених один від одного на певній відстані. Світло з таким спектром застосовується для збільшення пропускної здатності оптичних каналів зв'язку.

Розроблена технологія готова до використання в масовому виробництві. На думку фахівців, вона може стати основою майбутніх комунікаційних систем, основне завдання яких – передача даних, обсяг яких збільшується з року в рік.

Назад в: Передача даних, В світі 22-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення