+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики

Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики

Спортивна гімнастика – напрямок, який поєднує у собі розвиток гнучкості, поліпшення фізичної форми та формування лідерських якостей у кожній дитині. Розвиток спортивної гімнастики на сьогоднішній день потребує підтримки з боку великих компанійта приватних інвесторів.

Тому компанія «Кластер-плюс» виступила спонсором, на підтримку розвитку Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики Стелли Захоровой, щоб разом виховати здорове підростаюче покоління і підготувати майбутніх Олімпійських чемпіонів – гордість нашої країни.

Можливість стати учнем Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики Стелли Захарової повинна бути у кожної дитини. Школа займається спортивною підготовкою дівчаток та хлопчиків, починаючи з 3-х, 6-ти річного віку та продовжує навчання кожної дитини в юнацькому віці.

Наша мета:

  • дати можливість кожній дитини, незалежно від забезпеченості сім'ї, займатися спортивною гімнастикою;
  • підготувати майбутніх чемпіонів світу та країни зі спортивної гімнастики;
  • популяризувати спортивну гімнастику, як спортивний напрям, в Україні за допомогою збільшення кількості шкіл та щорічних турнірів;
  • підвищити рівень розвитку спортивної гімнастики до рівня Олімпійських стандартів;
  • забезпечити Школу Олімпійського резерву спортивної гімнастики Стелли Захарової кращими тренерами.

Ми впевнені, що разом зможемо сприяти стрімкому розвитку спортивної гімнастики та формуванню здорових та сильних духом особистостей.

Наш внесок у розвиток напрямку спортивної гімнастики – це внесок у майбутнє наших дітей та розвиток даного виду спорту в нашій країні. Майбутні Олімпійські чемпіони потребують підтримки, яка дасть хороший поштовх до нових спортивних висот та досягнень.

Якщо дитина «горить» спортом, вона повинна мати можливість розвиватися та брати участь в турнірах, як державного рівня, так і міжнародного.

Ми за спортивне сьогодні і здорове завтра кожної дитини!

Назад в: В компанії, Різне 19-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Национальный бизнес рейтинг!
Национальный бизнес рейтинг!

Національний бізнес рейтинг - це організація, яка допомагає сформувати цілісну картину конкурентоспроможності підприємств. Дані рейтингу...

Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM
Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM

З 1 листопада 2011 року компанія «Кластер-плюс» впроваджує нові стандарти технічного обслуговування ITSM (IT Service Management). Вони дають...

Запущено новий офіційний сайт «Кластер-плюс»
Запущено новий офіційний сайт «Кластер-плюс»

Шановні відвідувачі! Раді представити Вам новий офіційний сайт «Кластер-плюс» з розширеним функціоналом! Ми вдосконалили дизайн сайту та меню, в...

Всі новини