+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів

Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів

Програмний розробник Microsoft у рамках минулої конференції, основним продутому на якій була ОС Windows 10 версії Consumer Preview, продемонстрував також високотехнологічні окуляри HoloLens та 84-дюймовий сенсорний Smart дисплей Surface Hub.

Пристрій з неймовірно великим за розмірами сенсорним екраном орієнтований, в основному, на корпоративних користувачів. Діагональ розробленого продукту Microsoft, як вже було зазначено раніше, становить значні 84 дюйми, а роздільна здатність його матриці відповідає стандарту 4К.

Якщо ж у конференц-залі компанії Ви не знайдете відповідної для сенсорного Smart дисплея стіни, то розробники компанії Microsoft пропонують більш компактну модель такого дисплею з 55-дюймовим монітором, яка нічим не поступається за функціональністю своєму старшому побратимові. Обидва Smart дисплея працюють під управлінням ОС Windows 10.

Сенсорний Smart дисплей Surface Hub

Microsoft Surface Hub буде поставлятися з вбудованими всілякими датчиками та камерами високого дозволу, модулем Wi-Fi, мікрофоном та NFC-чіпом. Крім того, пристрій оснащений повною підтримкою активного стилусу.

Функція multi-touch

Функція multi-touch спільно з адаптованим для сенсорного взаємодії фірмовим програмним забезпеченням зможе дозволити не просто показувати на панелі об'ємні креслення та складні схеми, але й легко та невимушено працювати з ними під час демонстрації.

Презентація Microsoft Surface Hub

Розробка Microsoft Surface Hub – це не просто універсальний продукт, а бездоганна мультимедійна дошка для проведення презентацій та конференцій. На жаль, інформацію про вартість новинки та її орієнтовну дату надходження на ІТ-ринок виробник не надав.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 30-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi
Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi

Компанія Mitsubishi Electric Power Products інформувала про плани встановити єдиний у світі екран Diamond Vision на відомій площі Таймс-сквер у...

Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Сьогодні важко когось здивувати мікроконсолямі на основі операційної системи Android, а саме мініатюрними стиками, які підключаються до...

Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх
 Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх

Вході минулої прес-конференції компанії Microsoft , з'явилися подробиці про наступне покоління та можливості нової операційної системи Windows...

Всі новини