+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт

Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт

Компанія Farpointe Data представила свою нову розробку – зчитувач безконтактних карт Gibraltar, який зможе протистояти будь-яким актам вандалізму з боку зловмисників. З цією метою сталевий корпус пристрою посилений вставками з куленепробивного матеріалу (стандарт захисту UL752).

Більшість об'єктів оснащене звичайними стійкими до руйнування зчитувачами. Такий захист не завадить будь-якого пристрою, яке розміщено у громадських місцях. Для цих цілей компанія випускає серію вандалостійких зчитувачів під назвою Guardian. Однак існує категорія об'єктів, на яких буде потрібно особливий захист обладнання СКУД. До них відносяться промислові підприємства, тюремні заклади. Саме для них фахівці Farpointe Data розробили зчитувач Guardian, який при тестуванні показав себе на всі 100 %.

Зчитування коду в пристрої виконується за технологією RPFID на частоті 125 кГц і відстані до 2.5 див. Робота з різним обладнанням СКУД здійснюється по протоколу Wiegand. Новий пристрій відповідає стандарту IP67 – захисту від вологи і пилу, а його кріплення здійснюється надміцними гвинтами.

Зчитувачі Guardian

Також у зчитувачі використовується розроблений компанією алгоритм кодування сигналу MAX Secure який блокує або приховує дані за допомогою персонального пароля забезпечуючи цим підвищений захист від несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється.

Назад в: Контроль доступу, В світі 15-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision
IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision

Компанія Satvision випустила новий IP-відеодомофон для приватного дому SVM-IP700M, призначеного для забезпечення контролю доступу в жилих...

Всі новини