+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Технологія РК-дисплеїв на основі блакитних фаз!

Технологія РК-дисплеїв на основі блакитних фаз!

Нова технологія РК-дисплеїв розробляється дослідниками з Флориди. Вона заснована на використанні блакитних фаз, які до недавніх пір були мало вивчені. Цей стан рідких кристалів холестерічеського типу. Така технологія дозволить в три рази підвищити щільність пікселів, що знайде застосування, наприклад при перегляді відео з відеокамер формату 4К, користувач зможе вивести на монітор більше вікон.

В даний час в дисплеях кожна точка картинки передається пікселями трьох кольорів: червоним, зеленим, блакитним. Дослідники пропонують використовувати один і той же піксель для передачі всіх трьох кольорів, що дозволить розмістити в три рази більше пікселів, що відповідають за відтворення зображення.

В результаті такого нововведення зменшиться площа, яку буде займати те чи інше зображення на екрані, без втрати його якості.

Зараз, в рідкокристалічних дисплеях використовується тонкий шар рідких кристалів нематического типу, модулирующий фронтальний білий світ від світлодіодів. Транзистори тонкоплівкового типу регулюють рівень вступника світла на кожен піксель дисплея. Пікселі, які відповідають за різні кольори, містять відповідні фільтри.

Технологія РК-дисплеїв на основі блакитних фаз!

Кристали блакитний фази здатні змінювати свій стан в 10 разів швидше, ніж використовувані в звичних для нас ЖК-дисплеях. Таким чином, з'являється можливість посилати випромінювання від світлодіода кожного кольору по черзі для кожного пікселя, завдяки чому необхідність у використанні світлофільтрів зникає. За інтеграцію різних кольорів буде відповідати людське око, а передача кольору стане набагато якісніше, оскільки світло буде виходити безпосередньо від світлодіодів різних кольорів.

Дослідники розраховують представити робочий прототип дисплея в 2018 році.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 08-06-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Планшет з двома операційними системами за 250 $
Планшет з двома операційними системами за 250 $

Один з найбільших китайських центрів-виробників електроніки та електротехніки Chuwi анонсував вихід вельми цікавої новинки, аналога якій поки що...

На виставці Cinema Con 2017 представили заміну проекторів
На виставці Cinema Con 2017 представили заміну проекторів

На виставці Cinema Con 2017, компанії Sony та Samsung представили кінотеатри, які в 10 разів яскравіше проекторів, не мають обмежень у...

Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U
Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Першими 14-нанометровими процесорами корпорації Intel , які раніше з'явилися на ІТ-ринку, були продукти серії Core M (покоління Broadwell)....

Всі новини