+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Тепловізор з дальністю виявлення до 120 метрів

Тепловізор з дальністю виявлення до 120 метрів

Компанія Southwest Microwave розробила пасивний тепловізор – «Model 420», призначений для охорони периметра та виявлення об'єктів на відстані 120 метрів. Пристрій реєструє ІЧ-випромінювання і по його спектру визначає температурні показники джерела. Виявлення людини відбувається за різниці температур тіла і навколишнього середовища.

ІК-тепловізор реєструє об'єкти в чотирьох зонах – дальній, середній, ближчій і так званій «зоні проповзання», яка розташовується безпосередньо під датчиком. Ця функція дозволяє виключити «мертві зони» в процесі роботи сповіщувача, що характерно для інших пристроїв даної категорії. Крім цього, новий тепловізор не вимогливий до чистоти зони, в якій він працює. Може використовуватися в дуже вузьких коридорах.

Пристрій об'єднав в собі останні розробки в області обробки сигналів і точну оптику дзеркального типу. Це істотно розширює сферу його застосування. Застосування подвійної оптичної фільтрації дозволяє відсікати випромінювання сонця та інших джерел. В пристрої відбувається цифрова обробка сигналу, аналіз його форми, адаптивне порогове декодування, що в комплексі гарантує точність виявлення об'єктів в різних погодних умовах. Різні атмосферні явища практично не впливають на функціонування пристрою. Тривожний сигнал подається при спробі повернути його або закрити.

ІК-тепловізор Southwest Microwave Model 420

Управління параметрами здійснюється через зручний інтерфейс. Гнучка настройка дозволяє точно встановити прилад, перевірити сигнал і надалі здійснювати його обслуговування.

Корпус виготовлений з пластику, має клас захисту від пилу і вологи IP65. Внутрішній нагрівач запобігає запотіванню оптичної системи при низьких температурах. Кріплення дозволяє провести монтаж сповіщувача на плоскій поверхні або штоку.

Назад в: Охорона периметру, В світі 17-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology
Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology

Компанія Safety Technology International розробила бездротової «Монітор проїзду», який може застосовуватися для охорони периметра будь-яких...

Система охорони периметра «ЗУБР» – Новинка на ринку України
Система охорони периметра «ЗУБР» – Новинка на ринку України

На українському ринку з'явилася розробка білоруського виробника ГамбитФорт – система охорони периметра ЗУБР (Захист Віддалених і Ближніх...

Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань
Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань

Італійська компанія AMC представила нові охоронні ПІК-сповіщувачі під назвою Smile. Вони застосовуються для охорони периметра квартир,...

Всі новини