+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інтелектуальний захист електродвигунів TeSys GV4

Інтелектуальний захист електродвигунів TeSys GV4

Компанія Schneider Electric почала випуск нової лінійки вимикачів TeSys GV4, які використовуються для захисту електричних двигунів. Номінальний струм автоматів становить 115 А, а номінальна потужність - 55 кВт. Пристрій підтримує інтелектуальне управління та надає користувачам можливість гнучкого налаштування захисту. Наявність великої кількості спеціальних функцій дозволяє експлуатувати нові автомати в найжорсткіших умовах. 

Даний модельний ряд вимикачів був створений для застосування на таких об'єктах як станції водоочистки, цементні та нафтопереробні підприємства й т.д. У числі нових опцій, реалізованих в пристрої, захист від затягнутого пуску, перевантаження ротора, замикання на землю. Крім цього, TeSys GV4 підтримує ротоактивне розмикання контактів. 

Підключення до TeSys GV4 здійснюється за допомогою смартфона з використанням технології NFC, що дозволяє виконувати швидке введення обладнання в експлуатацію та його техобслуговування. Управління та моніторинг здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, в якому можна ознайомитися з журналом подій, налаштувати захист, орієнтуючись на фактичне навантаження електричного двигуна. 

У лінійці GV4 три типи пристроїв: магнітні вимикачі - забезпечують захист від КЗ (L), термомагнітні - захист від перевантаження (P), багатофункціональні - з розширеними функціями захисту та оповіщення.

Передбачена можливість установки бокового модуля SDx, який має функцію попереднього оповіщення перед спрацьовуванням захисту та її ідентифікації. Він може бути налаштований на розмикання контактора та перезапуск електродвигуна після охолодження. 

У TeSys GV4 використовуються клеми EverLink, стійкі до вібрацій, які не потребують регулярної перевірки на надійність підключення після установки вимикачів, а також зручні поворотні рукоятки, що підвищують комфорт експлуатації автоматів.

Назад в: Електроживлення, В світі 05-04-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтелектуальний пристрій захисту від перенапруги і корозії
Інтелектуальний пристрій захисту від перенапруги і корозії

Зовсім недавно виробником Dehn було представлено інтелектуальний пристрій захисту від сторонніх перенапруг – VCSD 40. Воно являє собою...

У Львівській області запустилася сонячна електростанція
У Львівській області запустилася сонячна електростанція

В Яворівському районі Львівської області запустилася сонячна електростанція «Озерна». Ще 10 МВт додалося до вже існуючих джерел альтернативної...

Генератор електричного струму з переробки біовідходів
Генератор електричного струму з переробки біовідходів

Згідно зі статистикою, близько 40% продуктів харчування, які виробляються в Україні, стають відходами. Щоб якось виправити ситуацію і знайти...

Всі новини