+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Тренд 2015 року – гарнітура віртуальної реальності

Тренд 2015 року – гарнітура віртуальної реальності

Розробки в області віртуальної реальності досягають приголомшуючих результатів. Грань між дійсністю та віртуальним світом стає все тоншою.

Представляємо вашій увазі короткий огляд п'яти гарнітур віртуальної реальності, що вразили користувачів, своєю роботою та технологічною досконалістю.

Компанія Sony у своїй гарнітурі віртуальної реальності Morpheus втілила власне бачення майбутньої епохи. Даний девайс був розроблений в якості підтримки ігрової консолі Sony PlayStation 4 та розроблявся провідними японськими інженерами впродовж чотирьох років. Вона являє собою шолом, оснащений спеціальними контролерами віртуальної реальності, які дають можливість відстежувати рухи голови гравця.

Samsung у співпраці з Oculus планує презентувати у вересні – смартфон Galaxy Note 4 та віртуальну гарнітуру Samsung Gear VR, за допомогою якої можна буде не тільки грати, але і працювати з медіа-контентом. Samsung Gear VR використовуватиме як датчика руху та дисплея Android-смартфон, а основна камера буде виступати «вікном у світ».

Найпопулярніша у світі гарнітура віртуальної реальності Oculus Rift належить компанії Oculus VR. Нова версія буде носити назву Crescent Bay («Бухта Півмісяця») та пропонувати користувачам інтегровані навушники та функцію відстеження поворотів голови у діапазоні 360 градусів. З цією функцією камера не вважатиме, що ви пропали з кадру через різкого повороту голови.

Окуляри віртуальної реальності Oculus Rift

Південнокорейська корпорація LG зайнялася розробкою віртуальної гарнітури для LG G3 (VR for G3). Виготовлений девайс із спеціального міцного пластику, закріпленого всередині очок. У парі з голосовим управлінням, користувачі отримують можливість управління смартфоном без використання рук.

Компанія Mattel у співпраці з Гугл розробила гарнітуру віртуальної 3D-реальності View-Master. Шолом девайса створений на основі Google Cardboard, та смартфона, з встановленою спеціальною програмою. Дана гарнітура розширює можливості користувача технічних фахівців – у розробці та проектуванні, віртуальних випробуваннях та експериментах.

Дані розробки проходять тестування та готуються підкорити світ його віртуальним відображенням. Масове впровадження віртуальних пристроїв дозволить розширити межі реальних розробок, довівши їх до досконалості.

Назад в: В світі, Різне 13-03-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft
100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft

Всесвітньо відома Microsoft Corporation – лідер з виробництва програмного забезпечення, флагман інновацій, представляє користувачам чергове...

Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с

Під час заходу Compound Semiconductor Integrated Circuits Symposium, яке пройшло у жовтні у місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, було отримано...

RoboGuard – автономний робот для охорони периметру
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру . Основне завдання...

Всі новини