+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вчені розробили новий вид оптичного волокна

Вчені розробили новий вид оптичного волокна

Вченим вдалося розробити новий вид оптичного волокна сердечник якого виготовлений з селеніду цинку. Останній являє собою світло-жовте речовина, що володіє характеристиками напівпровідника. Новинка надає більше можливостей для маніпуляцій зі світлом і дозволить створити нові універсальні технології.

Як стверджує професор Пенсильванського університету Д. Бэддинг, розроблене оптичне волокно, незважаючи на невелику товщину (всього в три рази товще волоса), дозволяє передавати до 1 терабайта даних за 1 секунду. До недавніх пір, в оптичних волокнах застосовувалися тільки скляні сердечники, а, як відомо, в склі атоми не впорядковані.

Селенід цинку має строго певний атомний порядок, завдяки чому передається по ньому світло може переміщатися з більшою довжиною хвилі.

Селенід цинку в новому волокні для оптичних кабелів використовується в якості складового напівпровідника. Його введення в серцевину волокна з кварцу вдалося зробити завдяки інноваційному методом хімічного зсуву під високим тиском, який був розроблений Д. Спарксом.

Оптичні волокна на основі селеніду цинку

Волокна здатні передавати хвилі довжиною до 15 мікрон, що відкриває перед розробниками широкі можливості по створенню лазерів, що працюють в інфрачервоному діапазоні. Такі пристрої відрізняються більш високою точністю і можуть використовуватися у багатьох сферах діяльності людини.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 23-12-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Кабель-канали та лотки – головні новинки літа!
Кабель-канали та лотки – головні новинки літа!

Літо 2016-ого було багатим на новинки від провідних виробників в області кабельних споруд. Найяскравіші кабель-канали і лотки представили...

Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!
Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Компанія OBO Bettermann випустила відео-інструкцію, в якій розповідає про те, як правильно встановити систему закладних труб серії...

Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016
Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016

На виставці elcomUkraine 2016 присвяченій новинок та інновацій у сферах енергетики, електротехніки та енергоефективності великою популярністю...

Всі новини