+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Вченим вдалося отримати електрику з морської води!

Вченим вдалося отримати електрику з морської води!

Звучить неймовірно, але це факт! Не так давно вчені з Японії поділилися з усім світом радісною новиною: пероксид водню рідкого можна отримати з самої звичайної морської води під вплив сонячного світла.

Роботу над небаченим раніше способом отримати електрику вела дослідницька група, яку очолив Суничи Фукузуми. Спеціально для дослідження, була розроблена сонячна батарея, що виробляє пероксид.

Сьогодні в більшості паливних елементах використовується водень у вигляді газу, зберігання якого можливо в зрідженому вигляді. А от рідкий пероксид зберігати набагато зручніше і безпечніше, тому дослідники зайнялися пошуком саме такого способу, щоб добути електрику.

Поки ж нам доступні лише сонячні панелі, зроблені на базі напівпровідникових фотоелементів, вони перетворюють сонячну енергію в постійний струм. Детальніше читайте тут.

Правда, новий винахід і відкриття талановитих японців поки не може конкурувати з уже існуючими технологіями, але дослідницька група не збирається зупинятися на досягнутому. Будуть братися до уваги інші матеріали, і вся заради однієї мети – стати кращими і в черговий раз продемонструвати вміння японців бути новаторами у питаннях науки і техніки.

Електрика з морської води

До речі, попередні експерименти для отримання електрики проводилися з чистою водою, що виявилося значно менш ефективно, ніж при використанні води морський (у 24 рази менш ефективно). Весь секрет у тому, що морська вода містить негативно заряджені іони хлору і стимулює реакцію набагато більше.

Що ж, залишається дочекатися нових результатів, і, можливо, це буде справжня сенсація і відкриття століття.

Назад в: Електроживлення, В світі 22-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox
Новий розподільний щиток прихованого монтажу Practibox

Асортимент продукції Legrand поповнився новинкою – розподільний щиток прихованого монтажу Practibox. Новий продукт являє собою поєднання...

Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії
Нові сонячні батареї – на 20% більше енергії

Вченими був розроблений новий вид сонячних батарей – гібридних елементів, які використовують УФ-випромінювання і тепло, що дозволяють...

Міні-ГЕС для зарядки мобільних пристроїв
Міні-ГЕС для зарядки мобільних пристроїв

Blue Freedom – ще один альтернативне джерело живлення, яке може стати не менш популярним, ніж вже відомі сонячні панелі , динамо машини,...

Всі новини