+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Вчені створили гнучкий, високопродуктивний та ультратонкий акумулятор, який не містить літію в своєму складі. Товщина пристрою становить соту частку сантиметра. Даний акумулятор можна буде використовувати при створенні портативної електроніки, наприклад, у годинниках, телефонах, плеєрах, ноутбуках та інших винаходах.

Перспектива розвитку подібних технологічних іновацій досить висока, адже їх розробка призведе до створення ультрасучасних гаджетів нового покоління. Гнучкі акумулятори були спроектовані вже давно, але їх продуктивність була в сотню разів менше, ніж у більш масивних літій-іонних аналогів.

Ефект збільшення продуктивності вдалося досягти завдяки травленню фториду нікелю шаром в 900 нанометрів та рівномірно розташованими один від одного нанометровими отворами. Даний метод забезпечив додаткову площу, яка була необхідна для зберігання енергії. Сам акумулятор схожий на плоский лист паперу, який можна скласти, зім'яти та навіть скрутити у трубочку.

Незважаючи на те, що отриманий механізм за структурою є супер конденсатором, діє він як батарея. За словами вчених, акумуляторну батарею можна розряджати повільно, обмежуючи при цьому розряд силою струму або призвести розрядку майже миттєво. Акумулятор зберігає 76% початкової ємності навіть після 1 000 циклів вигину та 1 000 циклів заряду-розряду. Також, в ході довгих експериментів, акумулятор продемонстрував хорошу провідність та стабільну потужність.

Новий тип акумулятора можна застосовувати при виробництві гнучкої електроніки, так як пристрій надає великі можливості з конструювання сучасних девайсів. Винахідники можуть більш раціонально вбудовувати акумулятори у свої нові винаходи.

Назад в: Електроживлення, В світі 03-07-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Наймасштабніша на планеті сонячна електростанція
Наймасштабніша на планеті сонячна електростанція

У місті Сан-Луїс-Обіспо, каліфорнійський округ (США), зовсім недавно закінчилося розгортання останнього 40 МВт-ого етапу сонячної...

Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»
Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»

У Києві на Броварському проспекті з 22 по 24 вересня 2015 року буде проведена виставка «Енергетика у промисловості 2015». Організаторами даної...

Нова технологія для розробки мініатюрних акумуляторів
Нова технологія для розробки мініатюрних акумуляторів

Корпорація Enevate, що розробляє літій-іонні акумулятори , представила інноваційну технологію HD-Energy. Дана технологія дозволить...

Всі новини