+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch

Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch

Bosch Security Systems почала випуск сповіщувачів AVENAR, використовуваних в комплексах пожежної сигналізації. Залежно від модифікації, пристрої можуть поставлятися з різним поєднанням газових, димових, теплових датчиків.

Технологія ISP і контроль рівня електромагнітних перешкод дозволяють з високою достовірністю і на самих ранніх стадіях виявити пожежу на будь-яких об'єктах, а модифікації приладу з подвійним оптичним сенсором Dual Ray володіють високою чутливістю до продуктів горіння різних матеріалів. Адресні сповіщувачі можуть взаємодіяти з будь-якими пожежними панелями Bosch і підключаються до шлейфах кільцевого типу – LSN і LSNi.

Нові протипожежні сповіщувачі AVENAR здійснює контроль рівня електромагнітних наведень на місці монтажу пристрою, що дає можливість зареєструвати перешкоди і виключити їх вплив, тим самим, запобігти помилкові спрацьовування. У робочому режимі сповіщувач проводить вимірювання потужності впливають на нього електромагнітних полів, визначає їх миттєві і середні значення, які в подальшому аналізує приймально-контрольний прилад.

Протипожежний сповіщувач AVENAR

Для виявлення домішок чадного газу використовується універсальний сповіщувач FAP-425-DOTC-R, оснащений димовим, теплових, газових датчиками. Крім цього пристрій здатний реєструвати в навколишньому середовищі домішки водню і монооксиду азоту. Принцип дії приладу заснований на вимірюванні сили струму, яка змінюється при окисненні електродів, взаємодіючих з газами.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 27-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Пожежні датчики з трифакторним виявленням
Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення...

Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products
Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products

Компанія ELK Products почала випуск бездротового віконного датчика розмикання ELK-6021BR, доповнило лінійку бездротових пристроїв для...

Всі новини