+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц. Важливою перевагою пристрою порівняно з аналогічними контролерами є можливість автономного зберігання інформації про ідентифікаційних даних 10 тисяч користувачів. Ця особливість дозволяє використовувати новинку як для автономних, так і для централізованих СКУД.

Крім цього контролер СКУД дозволяє підключити додатковий зчитувач через інтерфейс Wiegand для контролю доступу одного входу. Важливою перевагою є можливість експлуатації пристрою в неопалюваних приміщеннях та на вулиці, завдяки пило-вологозащищенному корпусу IP68 з полімерним покриттям внутрішніх компонентів.

Допустимий робочий діапазон температур: від -40 до +60 градусів. Живлення пристрою здійснюється за допомогою джерела постійного струму напругою 12 Ст. Програмування контролера виконується за допомогою майстер-карти або ІЧ-пульта, який входить в комплект поставки.

Схема підключення контролера Smartec ST-SC032EH

За допомогою контролера ST-SC032EH здійснюється пряме управління виконавчими пристроями, в числі яких: засувки (НЗ і А), електромагнітні замкита турнікети.

Захист новинки від злому забезпечується світлочутливим датчиком. При спробі відриву від блоку монтажного підстави контролер використовує світлову і звукову індикацію, а також тривожний вихід, що підключається до системи сигналізації. Відключення сигналу тривоги відбувається через заданий інтервал часу або після успішної ідентифікації користувача за допомогою зчитувача.

Назад в: Контроль доступу, В світі 04-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометричний контролер СКУД BioStation T2
Біометричний контролер СКУД BioStation T2

Корейська компанія Suprema представила нове досягнення в області обладнання СКУД і біометричних систем зокрема. Зовсім недавно компанія...

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт
Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт

Компанія Farpointe Data представила свою нову розробку – зчитувач безконтактних карт Gibraltar, який зможе протистояти будь-яким актам...

Всі новини