+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

UniZone – автономний і доступний комплекс охорони периметра

UniZone – автономний і доступний комплекс охорони периметра

Southwest Microwave почала випуск нової бюджетної системи для захисту ділянок з загальною протяжністю охорони кордону до 200 метрів.

Комплекс охорони периметра може бути застосований на об'єктах, де існує небезпека вчинення терористичних актів, крадіжок, вандалізму. Висока надійність новинки поєднується з доступною ціною і простий експлуатацією.

Комплекс INTREPID UniZone створений на базі технологій рефлектометрії, який дає можливість виявити місця проникнення зловмисників з точністю до 1,1 метра. З допомогою системи, можливий захист парканних частин огорож, колючого дроту і зварної сітки.

До складу комплексу входить контролер, що встановлюється в приміщенні охорони і кабельний сенсорний елемент MicroPoint, який монтується на огородженні.

У UniZone застосована інноваційна технологія PointImpact Discrimination, яка дозволяє здійснювати контроль ділянок кроком 1,1 метр з аналізом кожного впливу і визначення спроб вторгнення або руйнування огорожі. Надійний алгоритм і цифрова обробка сигналів істотно знижують ймовірність появи помилкових тривог.

Комплекс охорони периметра INTREPID UniZone

Налаштування комплексу здійснюється з допомогою ноутбука через USB-порт. З цією метою розробником поставляється спеціалізоване програмне забезпечення Installation Service Tool. Розміщені на контролері діодні індикатори дозволяють відслідковувати стан системи, а ізольовані релейні виходи керують сигналізацією.

На відміну від аналогічних систем, в UniZone використовується спеціальна технологія калібрування – Sensitivity Leveling, з допомогою якої можна програмно налаштовувати рівні чутливості для кожної окремої ділянки кордону довжиною 1,1 метр. Це дозволяє враховувати матеріал огорожі і особливості монтажу.

Назад в: Охорона периметру, В світі 01-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру . Основне завдання...

Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань
Нові ПІК-сповіщувачі з захистом від помилкових спрацьовувань

Італійська компанія AMC представила нові охоронні ПІК-сповіщувачі під назвою Smile. Вони застосовуються для охорони периметра квартир,...

Новинка! Лазерний сповіщувач охоронни периметра LZR D-TECT
Новинка! Лазерний сповіщувач охоронни периметра LZR D-TECT

Принцип роботи лазерних систем охорони заснований на часопрольотному або імпульсному методі. Він схожий з таким у радарів, але замість...

Всі новини