+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Встановлено новий рекорд швидкості 5G-мережі: 7,5 Гбіт/с

Встановлено новий рекорд швидкості 5G-мережі: 7,5 Гбіт/с

Фахівці компанії Samsung презентували два важливих досягнення, які поступово зможуть наблизити епоху супершвидкісної мобільної 5G-мережі нового покоління.

Застосовавані мережі LTE теоретично зможуть надати пропускну здатність до 326,4 Мбіт/с. Обладнання та сервіси покоління (5G), як передбачається, нададуть можливість передавати інформацію та дані зі швидкостями порядку 10 або навіть 20 Гбіт/с. Крім того, дана технологія гарантує підвищення безпеки, скорочення затримок, зниження енергоспоживання та зменшення сумарної вартості володіння.

Минулого літа, компанія Ericsson презентувала швидкість передачі інформації та даних у 5G-мережі на рівні 5 Гбіт/с (у стаціонарному режимі). Тепер співробітники Samsung встановили нову межу в швидкості передачі даних, показавши пропускну здатність у 7,5 Гбіт/с (940 Мбайт/с). При цьому, тестування вперше робили на відкритому просторі, а не у закритих лабораторних умовах.

Більш того, співробітники компанії Samsung оголосили про більш цікавій межі у методі прийомо-передачі інформації: вперше вийшло досягти пропускної здатності у мережах 5 покоління на рівні 1,2 Гбіт/с (150 Мбайт/с) в умовах, коли абонент був у автомобілі, який рухався зі швидкістю більше 100 км/год.

Фахівці Samsung відзначають, що в кожному випадку кожне тестування було у частотному діапазоні 28 ГГц. На даний момент такі частоти ще не застосовувалися у зв'язку із тим, що активний радіус мережі передачі даних є досить обмеженим. Фахівцями Samsung вирішити проблему за рахунок використання технології гібридних адаптивних приемопередающих масивів (Hybrid Adaptive Array).

До відома, підготовчі роботи до запуску мобільних мереж нового покоління 5G стартують з 2015-го року, а грандіозне тестування буде плануватися у 2017-му. Комерційне впровадження мобільних мереж 5G планується до 2020 року.

Назад в: Передача даних, В світі 24-10-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові роутери стандарту 802.11ас нового покоління
Бездротові роутери стандарту 802.11ас нового покоління

Виробник TP-link представив нові бездротові роутери Archer C3200 та C2600 стандарту 802.11ac. Обидві новинки використовують сучасні бездротові...

Бездротова передача даних на базі світлодіодних лампочок
 Бездротова передача даних на базі світлодіодних лампочок

Розробник PureLiFi з міста Единбург вирішив створити революцію у світі бездротового Інтернету. Передавати інформацію та дані експерти планують...

Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK
Хмарні гаджети для «розумного» будинку від TP-LINK

Компанія TP-LINK представила мережеві гаджети для «розумного» будинку HS200, HS110 та HS100 серії Smart Home. Новинки передбачається...

Всі новини