+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Співробітники нашої компанії пройшли підвищення кваліфікації по системамі зв'язку LG-Ericson та отримали кваліфікаційні сертифікати «По інсталяції, програмуванню та експлуатації телефонних станцій (АТС) IPECS-MG» СН-10.068 від 29.04.11 року.

Система зв'язку IPECS-MG дозволяє об'єднати телефонну мережу загального користування, мобільні мережі та IP ресурси (IP-телефони, IP-софтфони і т.д.) У поєднанні з класичними можливостями АТС. Платформа IPECS-MG прийшла на заміну АТС серії LDK 100 \ 300.

Платформа IPECS-MG дозволяє з найменшими витратами перейти від середовища, що базується на TDM технології до сучасної IP мережі, надійно захищаючи вкладені інвестиції. Плюс до всього, можна побудувати конвергентну систему зв'язку. Платформа забезпечує роботу як в IP мережах, так і в змішаних мережах - TDM & IP. У будь-який момент, коли б Ви не прийняли рішення перейти на конвергентну систему, Ваші інвестиції будуть захищені.

Назад в: Телефонія, В компанії 07-07-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону , сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch....

Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія. Цей...

Всі новини