+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision

IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision

Компанія Satvision випустила новий IP-відеодомофон для приватного дому SVM-IP700M, призначеного для забезпечення контролю доступу в жилих приміщеннях. Також його можливо використовувать для організації двостороннього зв'язку з відвідувачами, в комерційніх цілях. Основна відмінність моделі від інших пристроїв даної категорії – можливість управління відеодомофоном за допомогою будь-якого мобільного пристрою на операційних системах Android або iOS.

За допомогою технології P2P користувач отримує віддалений доступ без наявності статичної IP-адреси. Використовуючи мобільний пристрій можна розмовляти з відвідувачами, управляти замком, переглядати архівні записи. Програмне забезпечення дозволяє зберегти скріншоти і відео на смартфон. Також SVM-IP700M може зберігати дані на картку пам'яті, для цього в пристрої передбачений слот для microSD-карти об'ємом до 32 Гб.

Новий відеодомофон може працювати з двома аналоговими викличними панелями, сумісний з SVV-700 і іншими моделями викличних панелей, реалізованими в Україні. Монітор має вбудований блок живлення, що підключається до мережі 220 вольт. Допустимий температурний діапазон експлуатації домофона – від -10 до +60 градусів.

IP-відеодомофон Satvision SVM-IP700M

IP-відеодомофон Satvision SVM-IP700M найближчим часом буде доступний в нашому інтернет-магазині. Доставка товарів здійснюється в будь-який регіон України. Також, Ви можете замовити супутні послуги з монтажу відеодомофона, його підключенню і ремонту.

Назад в: Контроль доступу, В світі 12-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Всі новини