+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015

Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015

У наш час існує величезна кількість різних пристроїв та аксесуарів для автомобілістів і байкерів. Але одним з найважливіших гаджетів є – відеореєстратор.

Сучасні відеореєстратори, крім запису відео, виконують безліч інших вбудованих функцій. Багато функцій дуже корисні для водіїв, це і фіксація порушення швидкості при їзді, і наявність декількох камер для запису різних ділянок дороги, і модуль GPS. Але найважливішим все ж є запис подій під час їзди з максимальною якістю і деталізацією зйомки.

Параметри відеореєстратора, на які слід звернути увагу в першу чергу:

  • Швидкість запису. Швидкість запису може коливатися від 15 до 60 кадрів/с.
  • Формат запису відео. Основні кодеки для запису відео це всім відомі MPEG4 і Н.264. Відео в даних форматах виходить якісним, але при цьому займає значно менше місця на картах пам'яті.
  • Чутливість оптики камери і кут огляду. Чим вище чутливість – тим краще буде якість відео, зробленого в темний час доби. А більший кут огляду дозволить робити запис не тільки того, що відбувається перед автомобілем, але і на сусідніх смугах дороги, і навіть пішохідної частини. Багато відео реєстратори мають кути огляду від 80 до 170 градусов. Ми склали рейтинг найпопулярніших відеореєстраторів в Україні в 2015 році. Найкращою моделлю 2015 є реєстратор LS460W, новинка фірми «DOD», і по праву займає перше місце в нашому рейтингу. Основна перевага даної моделі в тому, що вона забезпечена новою розробкою фірми Sony – сенсором Exmor CMOS Sensor, чутливістю ISO 3200, оптикою з діафрагмою F1,6, кутом огляду в 140 градусів, і записом у форматі FullHD.

Рейтинг відеореєстраторів в Україні - кращий реєстратор 2015

Друге місце займає відео-реєстратор бренду «MIO», модель MiVue 588. Даний бренд дуже популярний як в Україні, так і в інших країнах світу. І ця популярність цілком заслужена. Новинка має аналогічний сенсор і оптику, як і DOD LS460W. Кут огляду становить 130 градусів, проти 140, як у лідера нашого рейтингу. Але даний гаджет має вбудований GPS і сенсорний екран, що безсумнівно корисно в дорозі.

Рейтинг відеореєстраторів в Україні - кращий реєстратор 2015


У 2015 році, компанія «Karkam Electronics» презентувала нову модель Karkam M1. Саме цій моделі ми і віддаємо третє місце нашого рейтингу. Дана модель має непогану начинку «заліза»: процесор Ambarella A5, матрицю Aptina AR0330, кут огляду 140 градусів, GPS модуль, і високу якість запису в FullHD. З особливостей даної моделі, це наявність функцій «антисон» – подача сигналу водієві через певний час та «ldws» – звуковий сигнал при з'їзді з смуги руху.

Реєстратор Karkam M1 є класикою у своєму роді, оскільки начинка і дизайн залишає хороші враження, і все в даній моделі продумано до дрібниць.

Рейтинг відеореєстраторів в Україні - кращий реєстратор 2015а


Хочеться звернути увагу, що в нашому рейтингу всі відеореєстратори відмінні за якістю та складанні, і кожен з них заслуговує лідируюче місце. Виходячи з цього, при виборі керуйтеся потрібним набором функцій, привабливістю, і ціною.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 03-02-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?

У результаті маркетингового аналізу в сфері мережевого відеоспостереження посилилася конкуренція двох виробників – Axis и Hikvision ....

Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000
Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000

Інноваційна IP-відеокамера DINION Starlight 8000 – сучасна пропозиція для організації надчутливих систем відеоспостереження , вона дозволяє...

Всі новини