+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!

Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!

Компанія Маrusys відома користувачам своїми продуктивними ресиверами Vu+, розробила і випустила додаток до своїх пристроїв. Як стверджує виробник, скористатися ним зможуть власники всіх ресиверів Vu+, випущених компанією, незалежно від цінової категорії, до якої вони належать.

Новий пристрій Vu+ USB Turbo дозволяє «навчити» супутникові ресивери прийому ефірних цифрових каналів. Підключається до USB-порту і дозволяє приєднатися до тих, хто вже має можливість приймати пакети у форматі DVB-T і DVB-T2. Також пристрій може використовуватися для перегляду програм кабельного телебачення.

Розробка повинна зацікавити власників Vu+, оснащених одним тюнером або пристроїв, які передбачають встановлення внутрішнього тюнера. В останньому випадку від користувача потрібні певні навички, а новинка дозволяє зробити апгрейд навіть тим, хто не готовий вникати в технічні нюанси.

Приставка Vu+ USB Turbo

Приставка являє собою невелику прямокутну коробку з живленням від USB-інтерфейсу і дисплеєм на фронтальній частині. На тильній стороні приставки є роз'єм для підключення ефірної антени, а також mini-USB-інтерфейс. У комплект постачання входить кабель-перехідник для mini-USB-інтерфейсу для приєднання до тюнера.

Орієнтовна вартість пристрою становить 60 євро. На думку виробника, їх розробка дозволить заощадити на придбанні нового обладнання для перегляду каналів цифрового телебачення.

Назад в: Телебачення, В світі 24-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV....

OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів
OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів

Компанія OpenBox представила нові ресівери для прийому сигналів цифрового телебачення T2-05S HD, T2-04 і T2-04IR в стандартах DVB-T, DVB-T2 і...

Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax
Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax

Тенденцію до зменшення собівартості виробництва різних оптичних компонентів і оптичного кабелю призвела до того, що оптика почала...

Всі новини