+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Виставка CES-2016 – новинки технології «Розумний будинок»

Виставка CES-2016 – новинки технології «Розумний будинок»

У цьому році пройшла довгоочікувана виставка CES-2016. Крім численних новинок побутової техніки були широко представлені компоненти і нові технології «Розумний дім»: готові системи і так звані хаби, які дозволяють управляти всілякими датчиками і різноманітними «домашніми» гаджетами.

Більшість з представлених систем побудовано на власному програмному забезпеченні, тому вони не сумісні з розробками інших виробників.

З гаджетів можна відзначити систему Peanut для управління датчиками вимірювання, контролю. У її комплект входить базова станція, датчик температури, пристрій нагадування про прийом ліків, датчик руху, сигналізація, «розумний» будильник.

Конкурентом Peanut стала компанія LG, яка представила пристрій, що об'єднало камеру безпеки з сиреною і контролером «розумного будинку». Це Smart Security Device, яке дозволяє вести відеоспостереження з кутом огляду 152 градуси, має вбудований датчик руху, контролює температуру і вологість в приміщенні.

Контролери «розумного будинку» Smart Security Device

Було представлено чимало пристроїв для полегшення управління готовими комплексами. Одним з них є SevenHugs Remote, яка дозволяє вмикати/вимикати лампочки Philips Hue, детектори диму Nest, динаміки Sonos.

Система управління SevenHugs Remote

Велика кількість компаній заявили про розробки, які допоможуть об'єднати безліч окремих пристроїв у повноцінні Smart-вдома. Наприклад, компанія Samsung збирається вбудовувати контролери управління «розумним будинком» в телевізори.

Найпопулярнішим експонатом на виставці була «розумна» ліжко Sleep number, яка дозволяє відслідковувати стан користувача під час сну, регулювати жорсткість.

«Розумне» ліжко Sleep number

Вона оснащена біометричними датчиками, які стежать за серцевим ритмом, диханням, рухами і так далі.

Назад в: Диспетчеризація, В світі 09-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Додаток Danfoss Link для управління систем опалення
Додаток Danfoss Link для управління систем опалення

Компанія Danfoss випустила мобільний додаток для бездротової системи управління опаленням і теплими підлогами Danfoss Link, за допомогою якого...

Контроллер дистанционного управления с интерфейсом
Контроллер дистанционного управления с интерфейсом

На початку 2016 року компанією Hager бив представив новий контролер з інтерфейсом, призначений для управління різними виконавчими пристроями...

Контролер для системи «розумний будинок» VeraPlus, вже у продажу!
Контролер для системи «розумний будинок» VeraPlus, вже у продажу!

Компанія Z-Wave представила новий контролер для системи  «розумний будинок» VeraPlus, який є розширеною версією вже відомого пристрою...

Всі новини