+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Виставка «Електрика-2016» – завжди на крок попереду

Виставка «Електрика-2016» – завжди на крок попереду

23 березня в Палаці спорту «Україна», м.Львів відкрилася щорічна спеціалізована виставка «Електрика-2016».

Це прекрасна можливість ознайомитися з новітніми технологіями у виробництві, передачі і розподілі електроенергії, самими останніми розробками в сфері архітектурного, спеціального, промислового освітлення.

Пильна увага буде приділена питанням енергозбереження, різним електронним компонентам. Основні тематичні розділи, з якими можуть ознайомитися учасники та гості виставки:

  • виробництво, передача і розподіл електроенергії;
  • кабелі і дроти;
  • пристрої захисту та автоматики;
  • освітлення;
  • електроінсталяція;
  • контрольно-вимірювальна техніка;
  • комутаційні апарати.

На виставці будуть представлені експозиції компаній, що займаються розробкою радіоелектронних компонентів, приладів, промислових САУ. Окремо у формі семінарів будуть висвітлені питання, що стосуються практичних рішень в галузі енергозабезпечення сучасних міст, застосування комутаційної апаратури компанії Siemens, сучасних приладів освітлення Cost Effective та інше.

Виставка «Електрика-2016»

Виставка привертає увагу можливістю особистого спілкування з представниками багатьох компаній, обміну досвідом, об'єктивної оцінки кон'юнктури ринку. Знайомство з новітніми технологіями, обладнанням, матеріалами, представленими на виставці, допоможе намітити плани модернізації власних підприємств, спрогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, які відбуваються на ринку.

Взаємовигідне співробітництво є ключем до успіху, надає можливість залишатися конкурентоспроможними незалежно від ситуації на ринку. Наша компанія продовжує розширювати партнерську мережу в усіх містах України і пропонує співпрацю за такими програмами.

Назад в: В Україні, Різне 21-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Система охорони периметра «ЗУБР» – Новинка на ринку України
Система охорони периметра «ЗУБР» – Новинка на ринку України

На українському ринку з'явилася розробка білоруського виробника ГамбитФорт – система охорони периметра ЗУБР (Захист Віддалених і Ближніх...

Двадцята міжнародна виставка «Безпека-2015»
Двадцята міжнародна виставка «Безпека-2015»

19-22 жовтня в найбільшому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройде щорічна і на цей раз ювілейна виставка «Безпека-2015», яка висвітлює всі...

Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер-плюс пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні...

Всі новини