+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Windows 10 відкриває секрети розробки

Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows 9. Однак розробники перескочили через покоління та представили відразу вдосконалену Windows 10.

У чому полягають нововведення та як до них поставляться користувачі? Відзначимо, що установка Windows 10 на комп'ютер та мобільні пристрої досить проста і той, хто успішно працював з попередніми версіями, напевно, полюбить десяту версію.

Нововведення торкнулися наступного функціонала: запуску плиткових додатків у вікнах; загальносистемного пошуку, віртуальних робочих столів, меню Пуск, з'явився оновлений командний рядок, Internet Explorer 12, Cortana, режим Task View, DirectX 12, нова функція Snap, підтримка 8K-екранів, єдина екосистема для всіх пристроїв.

Якщо у версії Windows 8 Microsoft кардинально видалила звичну користувачам кнопку «Пуск», то у новій версії Windows ця зручна функція повернулася. Розробники також врахували провальну ідею Windows 8 – замість робочого столу працювати у плитковому режимі Metro через стартовий екран. Вони повернули звичайний робочий стіл та надали користувачам можливості чарівної плитки у всій красі. Рухом мишки можна змінювати розміри плитки, тайтлов, закріплювати програми.

Загальносистемним пошуком тепер можна шукати файли та інформацію не тільки безпосередньо на комп'ютері, але й в Інтернеті.

З'явилася абсолютно нова функція Metro Snap, яка ділить екран на 2 частини, дозволяючи користувачеві відразу завантажувати два додатки. Основною функцією Metro Snap є підстроювання вмісту вікон, під наявне на екрані місце. Система підказує користувачеві, як раціональні завантажувати кілька додатків.

На презентації 30 вересня 2014 творці Windows 10 відкрили секрети розробки та висловили впевненість, що нова операційна система сподобається користувачам та вони із задоволенням віддадуть їй перевагу.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 03-03-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?
Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?

Сучасний діловий центр важко уявити собі без грамотно продуманої та організованої кабельної інфраструктури. Для чого потрібна кабельна...

Потужний ігровий ноутбук від компанії Gigabyte
Потужний ігровий ноутбук від компанії Gigabyte

ІТ-розробник Gigabyte планує почати продажі потужного ігрового ноутбука P37X, який раніше був показаний на січневій конференції CES 2015....

Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel
Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel

Віце-президент корпорації Intel та голова групи PC Client Group Кірк Скауген повідомив, що у 2015 році Intel має намір вивести на ринок IT так...

Всі новини