+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

За порушення авторських прав власникам сайтів загрожує штраф

За порушення авторських прав власникам сайтів загрожує штраф

Цього року у Верховній Раді зареєстрували законопроект №4629, згідно з яким повинні бути введені штрафні санкції для хостинг-провайдерів і власників сайтів, які не виконують вимоги про видалення контенту, що порушує авторські права.

Накладення штрафів буде відбуватися в тому випадку, якщо провайдери або власники сайтів не обмежили доступ до сайту на вимогу правовласників або не надали інформацію про людину, що розмістили інформацію, що порушує авторське право.

Згідно з проектом сума штрафу може становити від 500 до 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходу, який на сьогоднішній день становить 17 грн. При повторному порушенні протягом року розмір штрафу може збільшитися до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходу.

Такі санкції планується запровадити і при порушенні правил подачі інформації, яка ідентифікує власника сайту або хостинг-провайдера. У цю процедуру Рада передбачає підключати інститут нотаріусів. Докази порушень оформлюються нотаріусом у вигляді протоколу, що містить опис контенту, до якого додаються документи із зафіксованою інформацією, що порушує авторське право.

Штраф за порушення авторських прав

Суди в цьому випадку отримують право приймати рішення про видалення або обмеження доступу до інформації. Порядок обмеження також прописано в законопроекті. Так, власник сайту не несе відповідальності, якщо протягом 24 годин обмежить доступ до порушує авторське право контенту або повідомить про цей факт правовласнику. Якщо передбачуваний автор не надасть власникові сайту документів,які підтверджують його права, інформація знову стає доступною протягом 10-14 днів. Такий самий порядок встановлений і для хостинг-провайдерів.

Назад в: В Україні, Різне 22-07-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Виставка «Електрика-2016» – завжди на крок попереду
Виставка «Електрика-2016» – завжди на крок попереду

23 березня в Палаці спорту «Україна», м.Львів відкрилася щорічна спеціалізована виставка «Електрика-2016». Це прекрасна можливість...

Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»
Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»

У Києві на Броварському проспекті з 22 по 24 вересня 2015 року буде проведена виставка «Енергетика у промисловості 2015». Організаторами даної...

Філаментні лампи Retrofit – новинка від Osram
Філаментні лампи Retrofit – новинка від Osram

Споживачам в Україні став доступний новий продукт з категорії енергозберігаючих джерел освітлення – філаментні лампи. Вартість цього різновиду...

Всі новини