+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Компанія OBO Bettermann випустила відео-інструкцію, в якій розповідає про те, як правильно встановити систему закладних труб серії Quick-Pipe.

Дана система являє собою швидке і практичне рішення для прокладки кабелю.

Головна відмінність труб Quick-Pipe від інших закладних труб подібних систем полягає в тому, що стінка труби відкрита по всій її довжині, а монтаж виконується в стислі терміни. Це ідеальне рішення для прокладки електричних кабелів у стінах і стелі, а також відкритим способом, який надає надійний захист від механічних пошкоджень.

Для даної системи розроблено додаткові з'єднання: муфти, косинці, трійники, які складаються з двох частин і можуть бути встановлені на вже існуючій електропроводці. Надалі всі компоненти системи можуть відкриватися, дозволяючи здійснювати огляд каналу або прокладання нового кабелю.

Додатковою перевагою цієї системи є можливість прокладки не тільки електричного, але й оптичного кабелю, оскільки дозволяє здійснити цю операцію збоку, без небезпеки перегину.

Закладні труби Quick-Pipe

Закладні труби Quick-Pipe мають розміри: M16, M20 M25, M32. Стандартна довжина виробу 2000 мм. Матеріалом для виготовлення електромонтажних труб є полівінілхлорид.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 17-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Компанія Lapp представила перший водонепроникний кабель, повністю захищений від проникнення води і раніше не застосовувався в системах...

Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC
Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC

Німецька кабельна компанія Lapp Group представила новий ізольований провід з високими показниками термо - і вогнестійкості. Конструктивно,...

Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016
Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016

В рамках виставки Hannover Messe 2016 компанія Lapp Group представила нові розробки в галузі кабельної продукції , яка експлуатується в...

Всі новини