+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як вибрати партнера по бізнесу

Як вибрати партнера по бізнесу

Ефективність підприємства залежить як від співробітників, так і від партнерів по бізнесу. Але як правильно вибрати партнера по бізнесу? Психологи рекомендують користуватися простими правилами.

Не вибирайте в якості партнера родича або товариша. Успіх партнерства можливий тільки при наявності дистанції між людьми, якої не можна досягти при близьких відносинах. При виборі віддавайте перевагу людям з підприємницькими якостями. Для цього вам необхідно провести ретельний аналіз і з'ясувати, чи є претендент справжнім підприємцем.

Фінансова стабільність. У кожному бізнесі є чимало ризиків, у тому числі і матеріальних. Виконання взятих на себе зобов'язань багато в чому залежить від фінансового стану партнера.

Наявність контрактів, укладених угод та рекомендаційних листів вказує на життєздатність компанії в будь-яких ринкових умовах.

При виборі партнера необхідно звертати увагу на його менталітет. При виникненні конфліктних ситуацій, Вам буде легше знайти спільну мову. Ви не повинні однаково мислити, але загальнолюдські поняття, якими людина керується в житті – це основа гармонії в будь-яких відносинах.

Якщо Ви хочете з нами співпрацювати, ознайомтеся з діючими програмами партнерства.

Що для Вас важливіше при виборі партнера?

Назад в: Комерційні, Разное 09-02-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Не разу не видел чтобы психологическими методами пользовались на практике.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку