+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яка періодичність перевірки заземлення

Яка періодичність перевірки заземлення

Заземлення являє собою конструкцію, в якому окрема точка мережі з'єднана з заземлюючим пристроєм, що складається з заземлюючого провідника і електрода, що контактує з землею. В якості заземлювача використовується металевий стрижень із сталі (обміднений або оцинкований). Ефективність системи визначається значенням опору заземлюючого пристрою.

Для кожного пристрою заземлення існує свій паспорт, у якому позначено значення, зареєстровані при приймально-здавальних випробуваннях. У нього ж вносяться результати наступних вимірювань опору.

Яка періодичність перевірки заземлення? Існують нормативи, які зобов'язують проводити вимірювання опору заземлення з періодичністю раз у 3-6 років залежно від категорії об'єкта. Склад робіт та ціну дивіться тут.

Також, під час перевірки проводять візуальний огляд контуру заземлення на наявність механічних пошкоджень та дефектів на стиках.

Перевірка включає в себе вимірювання перехідних опорів з'єднань (елементів системи заземлення), загального опору і опору контуру заземлення. На основі отриманих даних виконують розрахунок приведеного опору.

Як часто Ви робите замір опору заземлення?

Назад в: Технічні, Заземление 25-11-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Раз в шесть лет? – мало, как по мне то нужно хотя бы раз в год делать.
Відповісти
Если нормально сделано – то вполне приемлемый срок. К тому же, если в обязательном порядке, то есть ещё много других измерений. Как правило их делают в комплексе, так выгодней.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку