+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як можна швидко оформити замовлення

Як можна швидко оформити замовлення

Згідно зі статистичними даними більшість користувачів інтернет-магазинів воліють оформляти товар через корзину. Це мінімізує тимчасові витрати покупця (скорочується час узгодження замовлення, а в окремих випадках необхідність в ньому взагалі відпадає), дозволяє залишити уточнені персональні дані (телефон, e-mail, адресу доставки та інше). Також варто зазначити, що оформлення замовлення через корзину істотно зменшує вірогідність виникнення помилок.

Тим не менш, багато інтернет-магазини залишають покупцям право вибору способу оформлення. Крім вже відомого варіанту «через корзину» клієнт має можливість оформити замовлення через електронну пошту, по телефону або за допомогою онлайн заявки. Альтернативні способи не виключають можливість оформлення товару через корзину, а скоріше є доповненням до неї.

Скористатися електронною поштою буде зручно, якщо покупця цікавить співпраця на певних умовах, які не враховані при заповненні реєстраційних даних під час оформлення через корзину. Онлайн заявка – це можливість оперативного уточнення деталей і отримання відповідей на актуальні питання. В телефонному режимі зручно з'ясувати всі нюанси майбутньої угоди, але як ми і зазначали вище, – цей спосіб, швидше за все, є доповненням до інших варіантів оформлення.

Як Вам зручніше оформляти замовлення?

Назад в: Комерційні, Разное 23-10-2015

Оцініть публікацію?

Відповісти
А я люблю звонить. Если нарвёшься на профи, то десять раз поменяешь мнение.
Відповісти
Ну, покупаешь обычно то, что уже давно выбрал, поэтому всё через корзину или «в один клик». Для уверенности можно и позвонить. Почта – долгий процесс.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку