+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як краще оплачувати покупки

Як краще оплачувати покупки

Докладний опис і широкий асортимент товарів безсумнівні переваги інтернет-магазинів. Але, крім звичних нам послуг інтернет-магазини надають і інші сервіси щоб утримати покупців. Наприклад, онлайн-консультації, доставка за адресою і виклик майстра. Також, покупцям подобається великий вибір способів оплати, більшістю з яких можна скористатися, перебуваючи у персонального комп'ютера.

На сьогоднішній день, використовують три основних способи оплати – каси банків, оплата допомогою Інтернету (банківські картки або електронні гроші) та платіжні термінали.

Оплата в касі банків проводиться з висланої на електронну скриньку користувача з рахунком-фактурою, із зазначенням переліку товарів, суми та платіжних реквізитів. Даний спосіб не можна розглядати як найзручніший для фізичної особи, а для організацій, які працюють за безготівковим розрахунком, – він є самим прийнятним.

Більшість користувачів виробляють оплату за придбаний товар за допомогою банківських карток або електронних гаманців. Наявність карт Visa або MasterCard дозволяє здійснювати переказ грошей практично моментально. Не менш зручними є численні електронні системи платежів: WebMoney, PayPal, iPay та інші. Перекази грошей між гаманцями цих платіжних систем також виконуються моментально.

Ще один сучасний спосіб оплати – термінали. Найбільш поширеними в Україні є термінали IBox, EasyPay. Оплата з їх допомогою проводиться готівкою на вказаний електронний гаманець.

Оплата готівкою може здійснюватися при самовивозі товару зі складу інтернет-магазину або при його отриманні в представництві служби доставки (накладений платіж).

Як Ви оплачуєте покупки?

Назад в: Комерційні, Разное 04-07-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Если сайт проверенный то Приват-банк удобно, а если первая покупка то можешь и кота в мешке купить.
Відповісти
Так это смотря, что покупаешь – если проверить надо, то конечно только наложенным платежом или наличкой.
Відповісти
В этом случае за перевод денег ещё придётся заплатить.
Відповісти
Не всегда. Многие компании берут эти затраты на себя.
Відповісти
Я рассчитываюсь картой Приват-банка в терминале, удобно и быстро.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку