+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як перевірити якість товару

Як перевірити якість товару

Як показує практика, при виборі того, чи іншого товару, покупець грунтується на своєму особистому досвіді, знаннях своїх знайомих та рекламі. Згідно зі статистикою, найчастіше реалізується товар, який розрекламований більше інших, але його якість може не відповідати очікуваному рівню.

Оцінка якості товару далеко не завжди є об'єктивною, заснованої наприклад, на технічних характеристиках виробу. Найчастіше на неї впливають такі чинники як: місце проживання покупця, матеріальний стан, професія, вік та освіта. Наприклад, для жителя сільських районів зовсім не важливий естетичний вигляд камери відеоспостереження, тому він віддасть перевагу моделі з кращими характеристиками.

Задоволення від покупки виникає тому що:

  • споживач визнає користь, що купується їм речі;
  • одна з його функцій збігається з його фактичним призначенням;
  • споживчі властивості товару не нижчі за ті, які влаштовують покупця.

Щоб перевірити якість товару, кожен покупець повинен вимагати від продавця сертифікат, який є свідченням того, що товар був ретельно досліджений та відповідає заявленим характеристикам. Також непрямим підтвердженням якості є гарантія, адже магазину не вигідно продавати вироби, які можуть повернути.

Як Ви перевіряєте якість товарів?

Назад в: Комерційні, Разное 08-04-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Сертификация конечно штука хорошая, но я лично пока десяток, другой сайтов не изучу по интересующему товару, покупок не делаю. Отзывы играют важную роль.
Відповісти
По моему опыту, покупают потому что есть желание и даже несмотря на отрицательные отзывы.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку