+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яка охоронна сигналізація краще

Яка охоронна сигналізація краще

Охоронна сигналізація являють собою автоматизований комплекс для охорони різних об'єктів, складається з панелі керування, датчиків і керуючих пристроїв. Щоб визначити яка охоронна сигналізація краще, потрібно знати, як вона влаштована. Перш за все, її функціональність залежить від використовуваних датчиків – пристроїв, які реєструють зміни на контрольованому об'єкті: рух, специфічні звуки, відкриття дверей, вікон або воріт. Існують такі основні види датчиків: руху, вібрації, розбиття скла відкриття дверей.

Датчики руху – це пристрої виявлення переміщення живих об'єктів, шляхом реєстрації зміненого відбитого сигналу. Найбільш поширеними є ультразвукові, інфрачервоні, мікрохвильові датчики.

Датчики вібрації – використовуються для виявлення спроб розбити вікно чи вітрину. Велику популярність отримали бездротові датчики з можливістю регулювання чутливості і установки на відстані до 300 метрів від ППК.

Датчики розбиття – це пристрої реєстрації звуку певної частоти, фіксують факт розбиття вікна, вітрини. На відміну від датчиків вібрації реагують на звук розбиття. Розміщуються на відстані до 10 метрів від контрольованого об'єкта.

Датчики відкриття – це пристрій складається з двох частин, одна частина якого закріплюється на дверний або віконної рами, а інша рушійною частині дверей або вікна. Основним елементом датчика є геркон, який під дією магнітного поля, відповідної частини пристрою, замикає контактну групу.

Яку сигналізацію Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Охранная сигнализация 24-06-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
У Тираса системы довольно хорошие.
Відповісти
У нас Satel стоит – расширять можно до бесконечности, удобная и самое главное понятная панель управления.
Відповісти
Согласен! Большой плюс это цена и то, что есть поддержка множества других видов извещателей.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку