+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яка точка доступу краще

Яка точка доступу краще

Точка доступу – це базова станція, що працює по бездротової технології і призначена для доступу користувачів до існуючої або створення нової бездротової мережі. Зона покриття стандартної точки доступу знаходиться в межах декількох сотень метрів, а при використанні зовнішньої антени може бути розширена до декількох кілометрів. В першу чергу це залежить від умов, у яких поширюється сигнал (наявність перешкод, металевих екрануючих конструкцій і навіть дерев). Так яка ж точка доступу краще? – все залежить від технічних можливостей пристрою, ціни і особистого уподобання користувача.

Щоб забезпечити доступ в Інтернет по Wi-Fi, користувачі використовують бездротові роутери, але так склалося історично, що вони називають їх точками доступу. Конструктивно Wi-Fi точки доступу схожі з бездротовими роутерами. Останні додатково оснащуються комутаторами, що дозволяють підключатися до них по протоколу Ethernet і мають більше функціональних можливостей. При підключенні точки доступу до роутера, користувачі можуть користуватися мережею без повторної установки локального з'єднання. Опис і ціни на точки доступу дивіться тут.

На основі декількох точок доступу також можливе створення територіально розподілених мереж – для цього пристрої об'єднуються в одну велику мережу (через радіоканал або дротову мережу), після чого користувачі можуть безперешкодно працювати з будь-якого місця в зоні покриття мережі.

Якій точці доступу Ви віддаєте перевагу?

Назад в: Технічні, Передача данных 20-01-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Использую TP-Link и ASUS, пробовал Ubiquiti – сигнал лучше, но цена на порядок выше, теперь даже не знаю.
Відповісти
TP-Link тоже ничего, но пару раз подвисал, а с Cisco никогда проблем не было.
Відповісти
Какое Cisco, о чем ты? Цена неоправданная, есть куча вариантов с таким же качеством, но на порядок дешевле.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку