+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які датчики руху краще

Які датчики руху краще

Датчик руху – це детектор для виявлення переміщення живих об'єктів, шляхом реєстрації зміненого відбитого сигналу. Виходячи з принципу дії, вони поділяються на три типи: інфрачервоні, ультразвукові та мікрохвильові (ціни дивіться тут). Щоб відповісти на питання, які датчики руху краще, давайте дізнаємося про них детальніше.

Інфрачервоні датчики – реєструють інфрачервоне (теплове) випромінювання живих організмів. ІЧ-випромінювання рухомого об'єкта фокусується на сенсорі з допомогою системи лінз. Недоліками цього типу детекторів вважається велика ймовірність помилкових спрацьовувань;

Ультразвукові датчики – дослідження навколишнього простору здійснюється за допомогою звукових хвиль (в діапазоні частот, не реєструються людським вухом). Принцип дії заснований на виявленні частотних змін відбитого сигналу. Недоліком УЗ-датчиків є низька чутливість до повільно рухомих об'єктів;

Мікрохвильові датчики – для виявлення руху використовується високочастотне випромінювання. Цей вид датчиків працює за тим же принципом, що і ультразвукові. Недоліки – велика ймовірність помилкових спрацьовувань при русі об'єктів поза зоною контролю.

Які датчики руху Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Охранная сигнализация 17-10-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Что скажете про Сателовские датчики?
Відповісти
Предпочитаю Crow – хорошая зона покрытия и реально работающий иммунитет на животных.
Відповісти
У меня Optex и насколько я знаю дальность обнаружения у него больше, чем у Crow и большой плюс – защита от ультрафиолета.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку