+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які лампи краще поставити в офісі

Які лампи краще поставити в офісі

Вибір ламп повинен здійснюється виходячи з конструкції світильників, норм освітлення, оптимальної колірної температури для забезпечення комфортних умов праці.

Основними характеристиками, які дозволяють відповісти на питання, «які лампи краще поставити в офісі», є: потужність, світловий потік, світлова віддача, колірна температура.

  • потужність. До недавнього часу потужність була основним показником, який давав уявлення про яскравості світіння і споживаної електроенергії. Проте з'явилися порівняно недавно і світлодіодні енергозберігаючі лампи мають кращу світловіддачу при тій же споживаної потужності.
  • світловий потік. Характеризує ефективність світлового випромінювання в видиме людським оком діапазоні. Вимірюється в Люменах (Лм).
  • світлова віддача. Показник енергоефективності лампи. Чим більше електроенергії буде перетворено у світ і чим менше виділиться у вигляді тепла, тим краще. Наприклад, світловіддача лампи розжарювання становить 10-15 лм/Вт, енергозберігаючої лампи – 100 лм/Вт.
  • колірна температура. Є показником природності випромінюваного світла. Вимірюється за допомогою спеціальної температурної шкали. Комфортний для людини діапазон колірних температур – 2800-3500К.

Найчастіше для освітлення офісів використовують люмінесцентні лампи (КЛЛ), трохи рідше светодиондные (LED), а лампи розжарювання з кожним днем використовують все рідше і рідше. Порівняти характеристики та дізнатися ціни на лампи освітлення можна тут.

Які лампи Ви використовуєте в офісі?

Назад в: Технічні, Освещение 12-10-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Для офиса нужно брать светодиодные, затрат меньше на электроэнергию и сотрудники не будут засыпать, «лампочки Ильича» тоску нагоняют.
Відповісти
LED пока дорого, почти все ставят люминесцентные – по цветопередаче и цене самые оптимальные.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку