+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Які прожектори краще для вуличного освітлення

Які прожектори краще для вуличного освітлення

Прожектори для вуличного освітлення використовують різні види ламп: світлодіодні, галогенові, металогалогенні, натрієві та інші. Щоб розібратися які прожектора краще, давайте розглянемо їх у деталях.

Найбільш популярними сьогодні є світлодіодні прожектори. Серед основних їх переваг можна виділити: низьке енергоспоживання, тривалий термін служби (не менше 50 тисяч годин), широкий температурний діапазон (від -30 до +40 градусів), хороший захист від несприятливих умов.

До появи світлодіодних лідерами продажів були галогенні прожектори. Їх популярність обумовлена доступною ціною та гарною передачею кольору. Серед недоліків – сильне нагрівання та недовгий термін служби (не більше 4 тисяч годин).

У металогалогенних прожекторах використовуються газорозрядні лампи з високою світловіддачею. Їх відрізняє яскраве холодне світло, висока надійність, стійкість до перепадів напруги.

Натрієві прожектори використовуються для освітлення парків, скверів, алей. Основний недолік таких джерел світла – низька якість передачі кольору, а перевага – маленьке енергоспоживання, що дозволяє використовувати їх для освітлення великих територій протягом тривалого часу.

Важливим критерієм вибору прожектору для вулиці є ступінь захисту від вологи та пилу (IP). Оптимальний варіант – це корпус з алюмінію, або його сплавів, із захистом не нижче IP65. Опис моделей та ціни на прожектори дивіться тут.

Які прожектори Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Освещение 13-08-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
А как на счет Bellson?
Відповісти
Philips лучший, у него отражатель более эффективный плюс за небольшие деньги можно жалюзи добавить.
Відповісти
Да ладно, у IEK цена на много ниже, а качество материалов такое же.
Відповісти
Не равняй по одному прожектору, у Philips есть как дешевые, так и дорогие модели.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку