+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яке краще підключити телебачення

Яке краще підключити телебачення

За способом передачі телевізійного сигналу сучасне телебачення можна розділити на ефірне, кабельне, супутникове та IPTV. Яке телебачення краще підключити? Розглянемо кожен вид в деталях.

Ефірне телебачення – найбільш поширена форма організації трансляцій, в яких задіяні наземні станції-ретранслятори. Існує аналогове і цифрове ефірне телебачення (Т2). Цифрове відрізняється більш високою якістю зображення і аудіосупроводу, дозволяє передавати до 7 каналів в одному частотному діапазоні.

Кабельне телебачення. Телевізійний сигнал поширюється з допомогою високочастотних сигналів по кабелю, прокладеному до абонента. Головні відмінності від ефірного: висока якість сигналу, великий вибір телеканалів, хороша захист від перешкод.

Супутникове телебачення. Телевізійний сигнал приймається на індивідуальну супутникову антену з орбітального супутника. На відміну від ефірного наземного телебачення, супутникове мовлення забезпечує більшу покриття високоякісним сигналом.

Інтернет-телебачення (IPTV). Сама «молода» різновид телебачення. Доступ до нього можна отримати за допомогою комп'ютера, смартфона, мобільного телефону. Основні відмінності від ефірних і кабельних систем телемовлення: більш якісний звук і відео (HD), інтерактивні функції, додаткові сервісні функції (timeshift і video-on-demand).

Яке телебачення Ви використовуєте?

Назад в: Комерційні, Телевидение 19-03-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
IPTV и Smart TV – это одно и то же?
Відповісти
Нет – смысл один, но технологии разные.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку