+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яке відеоспостереження краще

Яке відеоспостереження краще

Сьогодні для організації відеоспостереження використовуються як аналогові, так і цифрові системи. Причому перше в «чистому» вигляді практично не існує, оскільки аналоговий сигнал на певному етапі перетвориться в цифровий з допомогою відеореєстраторів або персональних комп'ютерів, оснащених платами відеозахоплення.

В якості ліній для передачі сигналу в аналогових системах використовується коаксіальний кабель, що дозволяє розташувати відеокамери на відстані до 100 метрів від реєстратора. Використання спеціальних прийомо-передавачів дає можливість виконати підключення за допомогою «витої пари» – в цьому випадку довжина сегмента може становити більше одного кілометра. Так яке відеоспостереження краще? – давайте розглянемо переваги і недоліки кожної з технологій.

Цифрові або IP-системи мають безліч переваг в порівнянні з аналоговим відеоспостереженням. Наприклад: краща якість зображення, є можливість віддаленого доступу і керування системою, великий вибір засобів відеоаналітікі.

При виборі аналогового відеоспостереження необхідно враховувати відносно низьку перешкодозахищеність коаксіальних кабелів. Основними перевагами аналогових систем є висока надійність і низька вартість відеокамер. До основних недоліків варто віднести погану масштабованість, невелике дозвіл камер.

Яке відеоспостереження Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Видеонаблюдение 09-07-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
IP очень развиты на сегодня, настройка не особо проблема.
Відповісти
А какой смысл ставить аналоговые камеры, когда цифровые практически в ту же цену?
Відповісти
Во первых, если сравнивать равные по возможностям модели, то цена не будет даже близкой, а во вторых привычка специалистов. Цифровые системы нужно настраивать более «тонко» и не все хотят заморачиватся.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку