+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яке заземлення краще

Яке заземлення краще

Система заземлення – це конструкція, до складу якої входить певна кількість вертикальних електродів-заземлювачів і провідників, пов'язаних між собою. За способом з'єднання елементів контур заземлення буває зварної і модульний. Але, яке заземлення краще? – давайте порівняємо.

Зварна конструкція складається з вертикальних електродів і горизонтального провідника, з'єднаних в єдину систему. Провідник являє собою металополосу, яка приварюється до сталевих стержнів з одного боку, а з іншого до шині або корпусу вступного щита.

Модульно-штирьова система складається з оцинкованих або оміднених заземлювачів, довжиною до півтора метрів і з'єднувальних муфт, виготовлених з латуні. Муфти використовуються для з'єднання між собою стрижнів.

Також в комплект модульного заземлення входять латунні затискачі, з допомогою яких з'єднуються електроди і горизонтальні провідники. На всі різьбові з'єднання наноситься електропровідна графітове мастило, що дозволяє створити надійну електричну ланцюг. Її застосування знижує опір стиків на 10-11 відсотків.

Яке заземлення Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Заземление 17-08-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Galmar! Вообще не подводит!
Відповісти
Модульное удобнее – можно собрать самостоятельно и срок службы дольше.
Відповісти
Ну, так и стоит намного больше…
Відповісти
Не совсем так, если не брать раскрученные бренды и учесть все «под ключ», то цена примерно одинаковая. У модульного материалы дороже, но работы меньше, а у сварного наоборот, материалы дешевле, но работы больше.
Відповісти
Не хотел со сваркой возится, сравнил цены производителей и решил попробовать самый дешевый бренд «Громовик». Заметил что металл тоньше и крепеж хуже заполирован чем у «Гелмара». В целом сделано нормально, 4 Ома получил.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку