+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який краще вибрати відеодомофон

Який краще вибрати відеодомофон

Сучасні відеодомофони складаються з двох основних складових: зовнішнього викличної панелі і внутрішньої видеоаудиопанели. Але, який відеодомофон краще? – вибрати по дизайну не складно, а ось з комплектацією і сумісністю можуть бути труднощі.

У стандартний комплект поставки можуть не входити: електромагнітний або електромеханічний замки, контролер управління запірними механізмами і кнопка виходу. Більшість моделей підтримують підключення зовнішніх додаткових відеокамер. Ціни та комплектацію домофонів дивіться тут.

Виклична панель складається з мікрофона та гучномовця, кнопки виклику, кольоровий або чорно-білої камери. Для роботи в умовах поганої освітленості пристрої комплектуються інфрачервоною підсвіткою. Окремі моделі можуть бути оснащені датчиками руху. Відеодомофон підтримує підключення декількох викличних панелей, які можна розмістити в різних місцях. Експлуатація викличних панелей можлива в широкому температурному діапазоні: від -40 до +50 градусів.

Внутрішня панель складається з відеомонітора і переговорного пристрою, інтегрованого або у вигляді аудіотрубки. Основними характеристиками відеомонітора є: розмір екрану і його дозвіл, об'єм вбудованої і додаткової пам'яті.

Який відеодомофон Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Контроль доступа 20-07-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Что лучше Commax или Slinex? По дизайну мне нравятся Slinex, но не знаю их функционал.
Відповісти
У Слинекс хороший функционал плюс можно камер до 4 единиц подключить.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку