+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який WiFi роутер краще для дому

Який WiFi роутер краще для дому

Бездротові технології є найбільш популярним рішенням для організації, як малих локальних мереж, так і корпоративних ліній зв'язку, за якими підприємства підключені до мережі Інтернет.

Основним пристроєм для організації бездротового доступу в офісі або будинку є Wi-Fi роутер. З його допомогою здійснюється зв'язок як всередині мережі – між ПК, мобільними пристроями, так і з зовнішніми мережами, найпопулярнішою з яких є Інтернет. WiFi став універсальним стандартом, підтримка якого реалізована в найрізноманітніших пристроях: планшетах, ноутбуках, смартфонах, телевізорах та інших пристроях.

Який WiFi роутер краще для дому? – це питання цікавить всіх користувачів. Однозначної відповіді на нього немає. Все залежить від технічних характеристик пристрою і вимог користувача.

Залежно від моделі, Wi-Fi роутери оснащуються внутрішніми або зовнішніми антенами. Сучасні пристрої для бездротової передачі даних підтримують все сімейство стандартів 802.11, можуть працювати в двухдиапазонном режимі: 2,4 і 5 ГГц, що дозволяє істотно розширити зону покриття і збільшити швидкість передачі.

Крім цього існують роутери з можливістю підключення зовнішніх 3G-модемів, накопичувачів або пристроїв для організації мережевого друку.

Який WiFi роутер Ви використовуєте вдома?

Назад в: Технічні, Передача данных 29-11-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
В последнее время беру Tenda – цена отличная, функциональность, бьёт через 3-4 стены, отлично работает в режиме ретранслятора.
Відповісти
Доверяю D-Link и TP-Link, дешево и сердито. Если нужен функционал и настройки попроще – тогда Asus.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку