+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яка АТС краще?

Яка АТС краще?

Правильна організація внутрішнього і зовнішнього зв'язку – це одне з основних умов нормальної життєдіяльності офісу. З цією метою використовується телефонні апарати підключення по мережі до телефонної станції, або як її ще називають міні-АТС.

Яка АТС краще для офісу? Все залежить від кількості абонентів і необхідних функцій. Як правило, офісні АТС може обслуговувати до 500 внутрішніх номерів та забезпечити такі основні функції:

  • з'єднання абонентів всередині телефонної мережі;
  • зв'язок внутрішніх абонентів з зовнішніми телефонними номерами;
  • прийом вхідних дзвінків і перенаправлення їх на внутрішні номери.

Класифікація АТС здійснюється за типом комутації, а також ємності вхідних та вихідних телефонних ліній. В залежності від моделі вони бувають розширювані і нерозширювані. Опис і ціни на телефонні станції дивіться тут.

Виходячи зі способу комутації, міні-АТС бувають аналогові, цифрові і гібридні. Наприклад, найбільш поширені сьогодні IP-АТС здійснюють управління вхідними та вихідними дзвінками згідно протоколу SIP або H.323. Абонент підключається до АТС за допомогою VoIP шлюзу або IP-телефону. Крім цього такі телефонні станції забезпечують користувачів цілим рядом додаткових функцій, таких як переадресація дзвінків, управління домофонами, електронний секретар та інші.

Яку міні-АТС Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Телефония 19-08-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Panasonic лучше всех! – хорошо масштабируются, всегда можно приобрести платы расширения.
Відповісти
Не правда, он не лучше, а дешевле. Есть много других производителей на порядок лучше. А Yeastar еще дешевле, он вообще из картона сделан. Рекомендую любителям оригами.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку