+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який матеріал краще заземлювачів

Який матеріал краще заземлювачів

При організації системи заземлення обов'язковою умовою є захист її елементів від корозії. Як правило, додаткового захисту потребують тільки вироби зроблені із сталі. Щоб збільшити термін служби контуру заземлення застосовують омеднение або оцинкування матеріали. Опис і ціни на заземлювачі дивіться тут.

Так який же матеріал заземлювачів краще? Слід зазначити, що по мимо матеріалу з якого виготовлений заземлювач, на термін служби сильно впливає антикорозійне покриття. Воно не повинно мати дефектів: вм'ятин, подряпин. При їх появі корозійні процеси будуть протікати швидше, в залежності від електромеханічних властивостей сталі. Як відомо по відношенню до сталі цинк є анодом, а мідь катодом. Тому при утворенні дефекту, заземлителе з оцинкованим покриттям спочатку буде руйнуватися цинк, а сталь буде цілої до повного його руйнування. У випадку з міддю корозія в першу чергу торкнеться сталі.

Оцинковане покриття дозволяє захистити заземлювач на строк від 10 до 15 років. Збільшення його товщини вважається економічно не обґрунтованим. Оміднене покриття має товщину 250 мкм, завдяки чому термін служби заземлювачів в агресивних ґрунтах досягає 30 років, а в суглинку – 100 років.

Які заземлювачі Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Заземление 10-03-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
А почему нельзя цинковое покрытие толще сделать? Оно же дешевле меди?
Відповісти
Це технічно важко, і виходить набагато дорожче.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку