+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який кабель «вита-пара» краще

Який кабель «вита-пара» краще

Популярність «витої-пари» обумовлена сумісністю з багатьма видами обладнання, простим монтажем та невисокою вартістю створення мережі. Мережевий кабель різниться матеріалом провідних жил, пропускною спроможністю, наявністю/відсутністю екрануючої оболонки та типом захисної оболонки. Детальне ознайомлення з його характеристиками дозволить відповісти на питання, який кабель «вита-пара» краще.

Споживачеві пропонується монолітна та багатожильна «вита-пара». Продукція з монолітними жилами дуже популярна та використовується для прокладання локальних мереж, а також підключення Інтернету. Багатожильний кабель застосовується для створення патч-кордів у заводських умовах та рідко використовується для монтажних робіт. Як матеріал для виготовлення провідників використовується мідь, плакований міддю алюміній (CCA) та сталь (CCS).

Пропускна здатність кабелю варіюється в залежності від категорії, до якої він належить. Найбільш затребуваними є категорії 5е (пропускна здатність 250 МГц) та 6 (пропускна здатність 500 МГц).

Для захисту від електромагнітних наведень застосовується екранування кабелю. Його наявність, або відсутність можна визначити з назви: UTP (без екрану), FTP (екран для кожної пари), STP (загальний екран).

Як захист використовується оболонка з полівінілхлориду, поліетилену, або тефлону. Кабелі з ПВХ-оболонкою призначені для використання всередині приміщень, тефлон та поліетилен – забезпечують хороший захист від негативних впливів навколишнього середовища. Опис та ціни на кабель дивіться тут.

Який мережевий кабель Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Кабельные сооружения 07-12-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
KLM дешево и сердито.
Відповісти
Так KLM китайский и намного хуже Ok-net, а цена не сильно отличается. Давайте поддержим национального производителя:)
Відповісти
Одескабель тоже довольно неплох.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку