+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який кабель ВВГ краще

Який кабель ВВГ краще

Кабель ВВГ– один з найбільш популярних типів кабелю, який призначений для передачі і розподілу електроенергії, розрахований на напругу 220В/380В або 660В/1000В. Розшифровується кабель наступним чином: вініл-вініл-голий. З назви випливає, що виріб має два шару ПВХ для однієї або декількох жил. «Голий» – говорить про відсутність захисної броні. Крім цього може використовуватись додаткове маркування із зазначенням підтипу, наприклад, буква «п» означає, що плоский кабель. Так який кабель ВВГ краще? – щоб відповісти на це питання давайте розберемо основні характеристики ВВГ.

Основна характеристика кабелю ВВГ – це товщина мідних жил, а якщо бути точніше, то її відповідність заявленої в паспорті, який повинен додаватися до виробу. Максимальна температура нагріву жив – 70 градусів, а експлуатації: від -50 до +50 градусів. Також важлива температура, при якій буде виконуватися монтаж кабелю, вона повинна бути не нижче -15 градусів. Не залежно від гарантії виробника на кабель, його термін служби повинен бути не менше 30 років. Опис і ціни на електричний кабель дивіться тут.

Кабель випускається в декількох модифікаціях: в одно - і многопроволочном (від двох до п'яти провідних жив) виконанні, з нульовою жилою або без такої. Матеріалом для виготовлення жив служить мідь. Маркуються жили згідно з прийнятим міжнародним стандартам. Площа перерізу жил кабелю ВВГ варіюється від 1,5 до 240 кв. мм.

Який кабель ВВГ Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Электропитание 29-11-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Специально взвешивал кабель Одескабеля и Южкабеля – всё в норме, как написано на сайте производителя.
Відповісти
Как раз такие известные марки и подделывают чаще всего … они называют это браком, но все равно продают.
Відповісти
Повезло тебе. В следующий раз иди в магазин с весами, а то опять так не повезет))
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку