+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який оптичний кабель краще

Який оптичний кабель краще

Критеріїв для вибору оптичного кабелю дуже багато, в першу чергу слід звернути увагу на виробника і тип кабелю. На ринку України кабельно-провідникова продукція представлена безліччю українських і зарубіжних виробників. При цьому виробництво одного й того ж типу кабелю може вестися з використанням різних видів волокон, на заводах з різною технологією виробництва.

Визначити який оптичний кабель краще – складно, так як у кожної марки кабелю є свої переваги і недоліки. Для однієї задачі потрібна міцна оболонка, щоб захистити кабель, а для іншої наявність троса, щоб зробити підвіс. Докладні характеристики і ціну оптичного кабелю дивіться тут.

Що б вибрати кабель потрібно знати, де і як він буде прокладений, а також яким чином він буде комутувати з активним обладнанням. Оптичне волокно має три основних категорії параметрів: оптичні, геометричні, механічні, а також параметри, що визначають стійкість кабелю до зовнішніх впливів.

Оптичні або характеристики передачі є визначальними при виборі кабелю для тієї чи іншої області застосування. Основними показниками в даному випадку є загасання і дисперсія в світловоді. Геометричні визначають розміри кабелю, цей показник дуже важливий при прокладці кабелю в міській каналізації.

Також, при виборі кабелю для будівництва мережі необхідно віддавати перевагу виробам з одним типом волокна. Такий підхід полегшить обслуговування мережі, а також проведення реконструкції допомогою установки передавальних пристроїв зі спектральним ущільненням.

Який оптичний кабель Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Кабельные сооружения 21-01-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
В последнее время начали брать подвесной кабель от нового украинского производителя UTEX, тип ОКП. Неплохой кабель. Смонтировали, уже весит больше полгода. Оболочка из хорошего полиэтилена. Посмотрим результаты в следующем году. Пока - рекомендую.
Відповісти
Советую всем для воздушки использую FinMark или RCI, а в грунт – Одесскабель в броне.
Відповісти
Какой кабель для телефонной канализации лучше выбрать? Не производителя, а марку.
Відповісти
Бери Одесский ОКЛБг, он специально сделан для прокладки в канализации и трубах.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку